Poděkování

Vážená paní ředitelko a ostatní tvůrci Školky Pohádka,

chtěla bych vám všem moc poděkovat za krásné odpoledne pro maminky, které jste spolu s dětmi vytvořili. Moc jsem si tento den užila a myslím, že nejsem sama. Vše bylo krásně připravené, ať už představení tak malé občerstvení pro nás.

Samotné vystoupení mělo spád a neměla jsem pocit, že bychom dlouho čekali nebo se snad nudili. Každá část byla připravená úměrně věku a schopnostem dětí. Menší prckové krátké básničky a písničky bez větší choreografie a „mazáci“ už složitější písničky a pěkně propracované tance. Obě moje děti, i když u mladšího to možná tak nevyznělo :-), si užili jak vystoupení tak i samotnou dlouhou přípravu na tento den.

Ještě jednou moc děkuji za skvělou akci a doufám, že to nebylo naposledy.

S pozdravem

Alice Nalezinková

 


 

Vážená paní ředitelko,
       milé paní učitelky,

    tímto bych vám všem chtěla poděkovat za uspořádání společenské události ,,Den maminek,, , kterou jste pro nás maminky připravily na 16.5.2023 v Gymnáziu Jiřího Ortena.

    Je mi jasné, že bylo nelehké uspořádat akci takovýchto rozměrů, plnou překvapení a úžasných vystoupení našich nejmladších.

Věřím, že každé srdce maminky zaplesalo a nejedno očko upustilo slzičku štěstí a radosti. 

    Opomenout se nedá ani připravené bohaté pohoštění se slavnostním přípitkem, u kterého jsme měly možnost s maminkami pohovořit a probrat události dne a mimo jiné si prohlédnout a seznámit se s maminkami ostatními :-).

Krásnou tečkou za celým představením byla darovaná květina.

     Díky patří samozřejmě i panu učiteli Peškovi a milým paním kuchařkám.


Za všechny maminky velké díky.

S pozdravem

Tvrdíková Jana (maminka)

 


 

Dobrý večer,

chtěla jsem Vám napsat odezvu za dnešní odpoledne pro maminky.

Vystoupení bylo krásné a muselo dát hodně práce. Moc jsem si to užila a ještě jednou děkujeme. Měli jste to s dětmi secvičené a byla radost se dívat a užít si prima odpoledne.

Děkuji.

Petra Podoláková 

 


 

Dobrý den paní ředitelko,

chtěla bych Vám moc poděkovat za příjemné odpoledne. Věřím, že vám všem pracovníkům dalo velikou práci uspořádat takto krásnou akci pro maminky. Výstupy dětí byly jedním slovem uchvatné a občerstvení naprosto dokonalé.

Ještě jednou děkuji za krásný zážitek a vzpomínku tento den.

Přeji Vám klidný konec školního roku.

S pozdravem Bukovičová

 Dobrý den, 

úterní vystoupení Kuretek a dalších tříd bylo dechberouci. 

Děkuji, že paní učitelky měly dost trpělivosti s nacvicenim a i celé školce, za super organizaci. Bylo to moc hezké a milé. 

Moc jsem si to užila a těším se na další akce školky.

Hádková M. 

 


 

Dobrý den,


chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za úterní akci ke Dni matek.
Bylo to od Vás velmi dobře připravené, zorganizované, program byl pestrý a moc jsme se s ostatními maminkami pobavily.

Zároveň bych chtěla poděkovat všem paním učitelkám, je neuvěřitelné jak dokážou s dětmi pracovat a co všechno jsou schopny je naučit. Děti byly prostě užasné a bylo na nich vidět, že si to též užívaly.

Ještě jednou vřelé díky a moc se těším na nějaké další Vaše akce,

s pozdravem Iva Dušková Rýznarová

 


 

Milé paní učitelky,

ráda bych Vám poděkovala za skvělý zážitek a nápad uspořádat vystoupení pro maminky. V dnešní uspěchané a ne příliš osobní době bylo představení dětí úžasné pohlazení po duši. Podařilo se mi zcela „vypnout“ a na nic nemyslet, jak mě děti vtáhly do jejich vystoupení. Všechny třídy byly skvělé.

Děkuji Vám za Váš čas, trpělivost, nápady a nasazení, které do práce dáváte. Jak mohu srovnat s kamarádkami nejenom v Kutné Hoře, školka Pohádka je opravdu výjimečná tím, co vše pro děti připravuje. Děkuji za bohaté programy, a i za to, že Sophinka chodí moc ráda do školky a má Vás tak ráda.

Krásný den. 

S úctou,
Markéta Sedláčková 

 


 

Vážená paní učitelko,

ráda bych Vám tímto e-mailem poděkovala za uspořádání celoškolkové besídky pro maminky konané dne 16.5.2023 v prostorách auly Gymnázia Jiřího Ortena v Kutné Hoře. Akce se nejen z mého pohledu, ale také z pohledu mé dcery velice vydařila. Děti měly nacvičeny úžasná vystoupení a celková atmosféra akce byla velmi uvolněná a nezapomenutelná. Jsem ráda, že jsem si mohla užít krásné odpoledne v přítomnosti tolika usměvavých dětí, vás pedagogů a popovídat si i s ostatními maminkami. Zároveň velice oceňuji výběr místa uspořádání této akce, neboť i pro děti to byla myslím příjemná změna.

Vím, že je za tímto projektem schováno spousta práce, které si velmi vážím.

Ještě jednou děkuji a těším se na další akce naší školky.

S pozdravem, Eva Brožová (maminka Emy Slavíkové- oddělení kuřátek)

 


 

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, prosím, vyjádřit velké poděkování za uspořádanou akci k oslavě Dne maminek, které proběhla v úterý 16. května 2023 v Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

 Mnohokrát děkuji Vám za to, že jste se rozhodla tuto akci se svými zaměstnanci pořádat. A právě také všem Vašim zaměstnancům. Paní učitelky jednotlivých tříd měly připravený perfektní program, který dohnal k slzám nejednu maminku. Vaši správní zaměstnanci měli dobře zvládnuté občerstvení, byli skvěle naladění a dokázali přispět k výborné náladě na akci. Pan Pešek, spolu s Vámi, akci výborně odmoderoval a na konci s předáním kytičky měl pro každou maminku milé slovo.

Měla jsem velkou radost, že na akci byl fotograf a kameraman, kteří to vše zachytili. Mohla jsem si tedy akci užít (nejen přes hledáček fotoaparátu, mobilu) a moc se těšíme na to, že při sledování videa znovu celou akci prožijeme i se zbytkem rodiny.

Vzhledem k tomu, že jsem o této akci mluvila s mnohými maminkami spolužáků své dcery, tak vím, že z této akce mají stejnou radost, stejně skvělý pocit. Rozhodla jsem se tedy napsat tuto pochvalu písemně, aby nebylo pochyb a tom, že byla skvělá! Děkujeme.

Za maminky dětí ze třídy Čmeláků:

Bc. Lucie Kubínová

 


 

Milá školko Pohádko,

ráda bych Vám poděkovala za skvělý zážitek, který jsme spolu s ostatními maminkami mohly zažít toto úterý v aule GJO. Byly jsme moc mile přivítány, s pohoštěním a přípitkem na záčátku akce, následovalo vystoupení dětí, které Vám všem muselo dát opravdu „zabrat“.

Ze všech bylo ale cítit obrovské nadšení a píle a překvapilo mě, že se ani děti nestyděly a moc si akci užily. Přece jen to pro ně bylo takové první velké publikum. Nikolka byla nadšená, že jsem mohla konečně vidět to, co jste tak dlouho společně trénovali a zůstávalo v utajení 🙂

Jsem moc ráda, že z akce bude i video a budeme mít na tento den vzpomínku.
Díky a budeme rádi za více takových akcí,

Martina Peková

 


 

Dobrý den,


chtěla jsem vám všem, kdo se podílel na přípravách besídky pro maminky, moc poděkovat. Do Pohádky chodily obě naše děti a besídek pro maminky už jsem několik zažila, vždy byly hezké a potěšily mě.

Letos jsem vás všechny obdivovala, co vše jste s dětmi natrénovali, jaké složité choreografie to byly. A nadchla mě celá organizace besídky s přípitkem, pohoštěním a kytičkou pro maminky. Bylo to pro mě pohlazeni po duši a báječný relax. Moc jsem si besídku užila a nadšená byla i Julinka, užily jsme si s vámi krásné odpoledne.

Ještě jednou za vše děkuji a přeji vám hodně sil při pořádání podobných akcí.
Ať máte hezký den.

Lenka Jirmusová